Conquest 3 Kingdoms

Conquest 3 Kingdoms, aksiyon oyununda ücretsiz yer alabilirsiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut231.49 MB
  • Sürüm2.5.7
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSpatium Sdn Bhd
Conquest 3 Kingdoms indir; Her savaş sahnesinde eşsiz bir performans sergilemenin heyecanı içerisinde gücünüzü yönetin.

Stratejik temeller doğrultusunda hareket edeceğiniz Conquest 3 Kingdoms mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek heyecan verici bir deneyim yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Her savaş sahnesinde eşsiz bir performans sergilemenin heyecanı içerisinde gücünüzü yönetin. Fetih üç krallık destanına dayalı yeni bir simülasyon ve strateji oyunudur. Oyunda kendinizi güçlendirecek, krallığınızı yükseltecek ve diğer krallıkların hakimiyetini ele geçirmeye çalışacaksınız.

Kendi krallığınızı kurun ve eski savaş alanlarındaki savaşın sıcağını hissederek akıllı cihazınızda heyecan verici anlar yaşayın. Parmaklarınızı doğru zamanda ve doğru strateji ile kullandığınız sürece arenanın kazananı olacaksınız. Sonsuz zafer elde etmek için stratejinizi planlayın ve tüm krallıkları sizin idarenizde birleştirin. Dünya tarihinin en güçlü imparatoru olarak kaderinizi gerçekleştirme zamanı geldi. Kendinizi hazırlayın ve düşman impatorlukları ortadan kaldırarak kendinizi güçlendirin. Her savaş sahnesi sizin için bir tecrübe olacaktır.

Tecrübelerinizi değerlendirin, stratejinizi hazırlayın ve ardından heyecan verici bir savaş deneyiminin tadını çıkarın. Kendi savaş krallığınızı yönetmek adına yönetim becerilerinizi kullanarak yükselmeye çalışacaksınız. Şehirlerinizi kurun ve genişletin, zenginliğinizi arttırın, krallığınızı tehdit eden tüm düşmanları ortadan kaldırarak kendinizi zirveye çıkaracaksınız. Hikayenin her anında yaşa büyük bir aksiyon deneyimi sizi bekliyor olacak. Tarihin bir parçası olmak adına oyun becerilerinizi kullanarak ilerlemeye odaklanın.

Üç krallık döneminden kalma tarihi olaylara dayanan senaryo görevlerini bitirin; yol boyunca Guan Yu, Cao Cao, Zhuge Liang, hatta Lu gibi birçok efsanevi karaktere karşı mücadele edin. Karşınıza çıkan bu karakterin üstün yetenekleri karşısında güçlü olmaya çalışacaksınız. Aksi halde oyunu kaybedersiniz. Sonsuz savaş ortamı sizi eğlendirmek için kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır. Düşmanlar, krallığınıza her an saldırabilir. Krallığınızı her zaman korumak için hazırlıklı olun. Askeri birliklerinizi eğitin, taktiklerini artırın ve düşmanın karşısında başarılı bir performans sergilemesini sağlayın.

Her biri kendi özel gücüne sahip, Phoenix, Dragon veya Tortoise gibi mitolojik yaratıklara dayanan benzersiz ve egzotik donanımları bir araya toplayarak krallığınızı daha da zirveye çıkarabilirsiniz. Oyunun en önemli kurallarından bir ne adar güçlü karakterlere sahip olursanız olun başarılı strateji planı olacaktır. Kendinizi bu konu hakkında güçlendirin, savaş stratejinizi hazırlayın ve kazanmaya hazır olun.

Bir imparator olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Conquest 3 Kingdoms mobil oyununda sorunsuz bir deneyim yaşayacaksınız. Gücünüzü kanıtlayın ve krallığınızı hepsinden daha güçlü bir hale getirerek savaş alanın kahramanı olun. Üç krallık döneminden orduna liderlik etmek için efsanevi generalleri işe almak son derece doğru bir seçim olacaktır.

Ne kadar güçlü bir ekip o kadar başarı demektir. Güçlü yeteneklerini kullanın ve zafere giden yolu başarı ile sonuçlandırın. Krallığınızdaki diğer oyuncularla stratejilerinizi planlamak için sesli sohbet özelliğinden faydalanabilirsiniz. Düşmanlarının stratejilerini bilmelerine ve birinci sırayı almasına izin vermeden kazanan olun.

Conquest 3 Kingdoms indir